Евразийский юридический портал

Бесплатная юридическая консультация онлайн, помощь юриста и услуги адвоката

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

5 przyczyn postawić osłonę silnika

Wszyscy kierowcy znają, że w naszych warunkach należy obronić podstawkę maszyny od brudu i mechanicznych obrażeń.

Jednak, wiele osób ignorują tę potrzebę. Zebraliśmy pięć bezsprzecznych argumenty, które przekonają was zrobić swój samochód bezpieczniejszym.

1. Zaoszczędzicie pieniądze

Remont silnika samochodu zawsze obywa się drogo, zwłaszcza jeśli wy władca samochodu. Nawet przy minimalnych obrażeniach wam zdarzy się zamienić olej i oddzielne detale, lecz dosyć często po ciosie należy czynić kapitalny remont.

Możecie nabyć osłonę karteru od 100 do 1000 złotych (według cen specjalistycznego internet-sklepu Autobrat) i zaoszczędzić nadal znacznie więcej.

2. Przedłużycie termin pracy silnika

Warto nie zapominać, że osłona na podstawce maszyny, nie tylko chroni jej od mechanicznych obrażeń, ale i zmniejsza ilość kurzu, który osiada na zewnętrznych detalach ruchliwego przedziału. Silnik mniej przegrzewa się i wytrzymałość na zużycie "serca" samochodu polepsza się.

3. Uchowacie się od sił wyższych

Wiele automobilistów preferują ufać naprawienie samochodu tylko sprawdzonym maistrom. Zwłaszcza, jeśli sprawa dotyczy takiej ważnej części maszyny jak silnik.

Przedstawcie, że uszkodzenie, wezwana przez niespodziewaną jamę na drodze, zastało was w wyjeździe służbowym czy podróży. Wam nie tylko zdarzy się tracić się na usługi holowania, ale i skorzystać się usługami stacji technicznej obsługi, które okaże się bliżej.

4. Unikniecie niezaplanowanego wydatku czasu

Lekceważenie swoim bezpieczeństwem i osłoną ważnych detali samochodu może zagrać z wami zły dowcip w samej nieodpowiedniej chwili. Remont maszyny może zająć kilku dni, w ten czas, jak zaplanowaliście odpoczynek z rodziną czy ważną rzeczową podróż.

5. Będziecie poczuwały się spokojniejszy

Obrażenie którejś z części silnika może doprowadzić do pełnego popsucia samochodu. Dopuszczalnie, wy doświadczony i uważny kierowca i znacie, jak uniknąć nieprzyjemności na drodze. Lecz ludzki czynnik nigdy nie warto wyłączać: znużenie, złe drogi, lodowate bryły na drodze…

Wyniki

Spodziewamy się, przekonaliśmy was troskliwy stosować przed swój czas, pieniądze i technikę.

Następny krok - wybór, nabycie i ustawienie osłony ruchliwego przedziału. Najpopularniejszy wariant - to stalowe tafle. Oni przyciągają nabywców współzależnością ceny i jakości. Nadane autoakcesoria w sklepie Autobrat pozwolą wam wybrać optymalny i pewniejszy wariant.