Евразийский юридический портал

Бесплатная юридическая консультация онлайн, помощь юриста и услуги адвоката

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Каталог популярных сайтов Юридическое сопровождение Процедура оформлення дозволу працевлаштування іноземця Юридична компанія «Закон»

Процедура оформлення дозволу працевлаштування іноземця Юридична компанія «Закон»При певних життєвих обставинах існує необхідність у оформленні дозволу на працевлаштування іноземного громадянина в Україні. Юридична компанія «Закон» надає послуги із працевлаштування осіб з іноземним громадянством на території України.

Процедура оформлення дозволу працевлаштування іноземця http://zakon.lviv.ua/poslugi-dlya-inozemciv/poslugi-dlya-inozemciv1/dozvil-na-pracevlashtuvannya-inozemcya.html є наступною. Особа звертається до Державного центру зайнятості із відповідною заявою та переліком необхідних документів та сплачує відповідну вартість за розгляд такої заяви (що становить чотири мінімальних заробітні плати). Впродовж 25ти днів орган розглядає таку заяву і приймає відповідне рішення. Термін дії документа – один рік. Щодо подовження терміну дії дозволу на працевлаштування, то він має бути поданий до центру зайнятості за 30 днів до моменту закінчення дії первинного дозволу.

Однією з підстав для оформлення договору на працевлаштування є подовження особою посвідки на тимчасове проживання в Україні.


Законом передбачається, що підприємство, установа, організація будь-якої форми власності може використовувати працю іноземних працівників лише за наявності спеціального дозволу – яким є дозвіл на працевлаштування в Україні. Однак, міжнародними договорами, що укладаються між державами можуть передбачатися інші умови.

Перелік документів, що подаються у разі звернення за отриманням  дозволу:

  • заява роботодавця,щодо видачі дозволу на використання праці;
  • дві фотокартки (розмірами 3,5x4,5 );
  • документ, який надається роботодавцем для підтвердження того, що посада, на яку претендує іноземна особа не буде вимагати доступу до «секретної інформації»;
  • довідка для підтвердження того, що особа не має судимості та території України та ,будь-якої іншої іноземної країни;
  • документи про освіту особи, що влаштовується на работу (їх переклади підлягають завіренню у нотаріуса);
  • паспорт особи, яка влаштовується на роботу (завірений нотаріусом його переклад);
  • довідки про те, що особа не хворіє на алгокоголізм, токсикоманію чи іншу хворобу.

Необхідно звернути увагу на те, що вартість послуги залежить від наявності у особи документів, терміну оформлення дозволу, надання додаткових консультацій та інших обставин, тому це питання необхідно додатково з’ясувати із нашою компанією. Ми допоможемо в найкоротші терміни отримати дозвіл на працевлаштування та забезпечуємо взяття на себе обов’язку надання якісних послуг.