Евразийский юридический портал

Бесплатная юридическая консультация онлайн, помощь юриста и услуги адвоката

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Каталог популярных сайтов IT индустрия Створення сайтів і хостинг

Створення сайтів і хостинг

Створення сайтів і хостинг

Створення сайтів івано-франківськ та інтернет-магазинів на Drupal та Joomla, з врахуванням технічної підтримки і просування інтернет проектів, надає хостинг в кластері і сервера в оренду.

Довгий час наші клієнти запитували нас, де їм хоститься. Ми рекомендували то одних, то інших провайдерів, однак разом з рекомендаціями терпіли і репутаційні втрати: якщо раптом що зламалося, то ми ж порадили.

Тому з 2016 року у нас свій парк серверів, включаючи флагманський відмовостійкий кластер з 5 (п'яти) машин. Він складається з двох front-end серверів і двох серверів бази даних, а також з одного окремого сервера backup (резервних копій). Це гарантує безперебійну роботу для створення сайтів івано-франківськ в кластері навіть в разі повного виходу з ладу одного з серверів. А сервер архівних копій збирає дані щоночі з глибиною зберігання в 30 діб. Таким чином, випадково видалені дані можуть бути оперативно відновлені.

У вартість хостингу сайту або оренди сервера входить його настроювання й адміністрування, а також оренда частини сервера архівних копій (щоб їх зберігати).

Ми гарантуємо 200-мегабітний канал і не ставимо обмежень за обсягом трафіку.

Всі сервера налаштовані й оптимізовані під продукти Джумла та Друпал.

Наша студія входить в ТОП-10 таких партнерів по співвідношенню «швидкість роботи сайтів - вартість рішень».

У чому відмінність від інших компаній?

Ви орендуєте кластер + сервер архівних копій - на окрему машину проводиться архівація даних, щоночі, з глибиною зберігання в один місяць.

В рамках надання послуги хостингу, Ви отримуєте послугу адміністрування сервера - ми подбаємо про оновлення ПЗ, а також захисту від вразливостей LAMP-архітектури (Linux, Apache, MySQL, PHP).